Toczenie uszczelnień

Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości produktów, które są trwałe i wytrzymałe. Uszczelnienia hydrauliczne pozwalają skutecznie zapobiegać wyciekom płynów, a jednocześnie są odporne na duże ciśnienie i wysokie temperatury, jakie panują wewnątrz.

Ich głównym celem jest odpowiednie uszczelnienie różnych elementów siłownika. Dzięki temu, że tworzone są w technologii Seal – Jet można wybrać typ materiału z jakiego ma zostać wykonana i w ten sposób dopasować ją do niezbędnych wymagań. Seal – Jet pozwala na tworzenie uszczelnienia do cylindrów poprzez obróbkę CNC. Takie rozwiązanie umożliwia wykonywanie ich szybko i sprawnie w różnych kształtach i rozmiarach.

W naszym asortymencie dostępne są również przewody hydrauliczne, tak zwane węże, które służą najczęściej do przenoszenia mocy w układach siłowych. Tworzone są w różnych rozmiarach, zgodnych z obowiązującymi normami. Przewody hydrauliczne charakteryzuje większa elastyczność, a także wyższe parametry ciśnieniowe. Oznacza to, że mają one mniejszy promień gięcia, a jednocześnie są odporne na uszkodzenia zewnętrzne.